Russian Hebrew


שאלה לגבי תותבות שלמות

שלום רב!

קראתי את הכתבת פרסומת על תותבות נסתרות , האם אתם מבצעים גם עבודות מסוג זה?


- ברפואת שיניים אין מוסג כזה תותבות נסתרות.קיים מספר רב של סוגים תותבות שונים, במרפאות שלנו מתבצעות כל סוגים של עבודות של תותבות נשלפות.יכול מאוד להיות שבפרסומת הייתה כוונה לתותבות אנטי-אלרגניות , שמיוצרות מחומר פלסטי שקוף , לכן נראות באמת כמו נסתרות , אבל אנו ממליצים למטופלים שלנו להתאים תותבות מסוג שקוף אך ורק אחרי יעוץ רפואי מוסמך.

שאלה לגבי עששת.

צהריים טובים!

לפני כמה שנים עסו לי סתימה גדולה על שטח לעסי.שלשום השן הזאת התחילה לכאוב.הגעתי לרופא שיניים שלי ונאמר לי שיש צורך בטיפול שורש,מבנה+כתר בשן הזאת. איך זה יכול לקרות עם שן שיש בה סתימה.

- ככל הנראה בשן הזאת ביצעו סתימה בשל עששת עמוקה. וסיבה של כאב חוזר יכול מאוד להיות עששת חוזרת.לעתים קרובות קורה בסתימות גדולות (עמוקות) עצם השן כבר פגועה על ידי טוקסינים (חיידקים) של מיקרונים ואפילו כבר אחרי מספר ימים יתכן הכאב בשן זאת. בזמן הצילום רנטגן דלקת יכלה להיות קטנה יותר מאשר בתוך השן עצמה. לכן לפעמים קורה שרופא סם סתימה מאוד קרוב מעצב השורש מה שיכול לגרום לאי נעימות זמנית ו\או החמרת כאב בעתיד הקרוב. במצבים האלה אנו מזהירים ומידעים את המטופל שעששת עמוקה ומנסים להציל שן ולמנוע טיפול שורש ושיקום עתידי.

שאלה לגבי אבנית בשיניים.

שלום! אני אף פעם לא טיפלתי באבנית השיניים. בלסת התחתונה מקדימה ומאחור יש אבנית וכתוצאה מכך אחד השיניים מתנדנדת,האם ניקוי אבן יכול להזיק לי?

- ניקוי אבן מקצועית מהווה הורדת אבן תת ועל חניכי. אנו משתמשים במכשיר אולטרא קולי (סקילר) וווים מכנים . התהליך הזה חסר כל כאב ונזק ואך מומלץ כטיפול תקופתי.אחרי ניקוי אבן כדאי לערוך מספר טיפולים נדרשים לריפוי חניכיים על מנת להוריד את הדלקת הנאותה. כל הטיפולים הנ"ל ניתנים במרפאות שלנו . נשמח לראותכם בין מטופלינו

שאלה לגבי כתר חרסינה.

"לפני 4 שנים עסו לי מספר כתרים על מבנה יצוק בשיניים קדמיות. כל השיניים מגושרות. לאחר מספר שנים מתחת לגשר נהיה ריח לא נעים אפילו לאחר צחצוח. מה עליי לעשות?

קודם כל אנו מאוד ממליצים להגיע למרפאת שיניים. רק לאחר בדיקה ואבחון רב ניתן להבין מה הוא מקור התלונה.יכולות להיות מספר סיבות לריח לא נעים מהפה , אחת מהן - טיפול בשניים אחרות לגמרי לא קשורות לגשר הזה.

שאלה לגבי טיפול שורש.

שלום!

אני בן 21 . תעזרו עם תשובה למה שיניים מפסיקות לכאוב אחרי שאני שותה מים קרים? אני מקבל כדורים נגד כאבים אך ללא תוצאה. אם אני לא שותה מים קרים שן מתחילה לכאוב מחדש.

-הסימפטומים שאתה מתאר דומים למקרה של דלקת מוגלתית חריפה . ביקור באחד המרפאות שיניים ימנה אותך מסבל ובעיות עתידיות.

שאלה לגבי חידוש טיפול שורש.

שלום! היה לי טיפול שורש. אני מעוניין בכתר על שן הזאת. רופא אמר שבשן הזאת יש תהליך דלקתי , ויש צורך בחידוש טיפול שורש אבל ללא אחריות ב 100% על זה. אחרי זה שמו לי תרופה בשן וזה כאב מזה יומיים ואחרי אותם יומיים נרגע. אני מאוד מוטרד מזה שלא נותנים אחריות על כזאת עבודה , אני שלמתי לא מאט כסף. מה עליי לעשות?

- אדון נכבד, קשה מאוד לענות על שאלתך בלי לראות צילומים לפני הטיפול וחוסר מודעות על מה נעשה . אבל לפי התאורך כאב אחרי חידוש טיפול שורש קורה , זה שהוא פוחת זה סימן טוב . לפי הסטטיסטיקה יש % 70 הצלחה של חידושי טיפולי שורש. אנו מצעים לך להעביר עלינו את הצילומים לכתובת דוא"ל ........ נסמך לעזור לך.

שאלה לגבי תותבות שיניים.

למה תותבת עליונה גורמת לי להקאות?

בחלק האחורי של תותבת יש קו, שעובר בין חך קשה וחך הרח, נמצאים תאי עצבים .שאחרי גירוים מתרחשת תופעת הקאות. ההכנה של תותבת שלמה דורשת מרופא המבצעה מיומנות רבה וידע בשיקום הפה. רוב הרופאים שלנו בעבר תפקדו כטכנאיי שיניים . פנו עלינו ונשתדל לעזור.

 

חדשות

עזרה ראשונה 24 שעות


במרפאותינו ניתן לקבל את כל סוגי הטיפולים תוך כדי התחשבות בגיל המטופל וברגישותו. ניתן לקבל עזרה ראשונה בטיפולי שיניים 24 שעות ביממה..

מרפאותינו עובדת במתכון "מרפאת שיניים חרום " 24 שעות ביממה כולל שבת וחגים, במרפאתנו ניתן לקבל טיפולים מכל הסוגים: טיפולי שיניים חירום ילדים, כירורגיה ושתלים ,אורטודנטיה,שיננית שיקום מורכב ועוד.

המשך...
 
השתלות שיניים - הפתרון!

מהו שתל דנטלי ? נראה ומרגיש כשן טבעית שתל דנטלי הינו תחליף מלאכותי לשורש השן החסרה. נראה כבורג עשוי טיטניום, חומר ידידותי. התקנה שתל נועדה למלא מקום של שן חסרה או של מספר שיניים חסרות בפה. השתל מוחדר לתוך עצם הלסת ליצירת בסיס שעליו יורכב השיקום העתידי. לאורך הזמן מתפתחים תאי עצם מסביב לשתל ומחזיקים אותו ללסת, כך שהשתל מתמזג עם העצם שהוחדר אליה. על גבי השתל מרכיבים כתר או תותבת במרפאה  ובמרקם זהים לשן טבעי.

המשך...

כתבות

שיניים תותבות


שיניים תותבות הן שיניים מלאכותיות המחליפות את השיניים שהאדם איבד מסיבה כלשהי. התותבת יכולה להיות חלקית או מלאה. תותבת מלאה מכסה את כל הלסת העליונה או התחתונה. תותבת חלקית מחליפה שן אחת או יותר.
תותבת מלאה
רופא השיניים מכין את התותבת המלאה מראש ומרכיב אותה ברגע שהשיניים מוצאות. כתוצאה, המטופל מרכיב תותבת כבר במהלך תקופת ההחלמה. אם זאת, העצם והחניכיים מתכווצים במהלך התקופה שלאחר הוצאת השיניים. לכן ישנו צורך לבצע התאמות של התותבת אשר ניתן להרכיב תותבת קבועה.
תותבת חלקית

המשך...
 
ביטוחי שיניים

 

בארץ קיימות מספר חברות ביטוח שמבצאות ביטוחי שיניים.
להלן חברות הביטוח:
דקלה ביטוח שיניים , ביטוח שיניים הפניקס , כלל ביטוח , שיניים איילון , ביטוחי שיניים מגדל,
הראל ביטוח שיניים

בכל אחת מחברות הביטוח הללו ישנן פוליסות שונות.
חלקן מכילות רק טיפולים משמרים (סתימות, טיפולי שורש, עקירות, הסרת אבנית וכד').
אחרות מכילות טיפולים פרוטטיים (מבנים יצוקים, כתרים, כתרים על גבי שתלים, תותבות חלקיות, תותבות חלקיות יצוקות ותותבות שלמות וכד').
כמו כן, ישנן פוליסות המכילות שתלים.

המשך...
 
םייניש לטיפול המשרה